Ben je nieuwsgierig naar onze school? Kom dan op onze DOE-middag in november!

Iedere woensdag in november is er een DOE-dag. Tijdens de DOE-dagen ervaar je hoe het is om les te krijgen op een echte VO-school. Loop door de school, maak kennis met onze docenten en leerlingen, ervaar de sfeer en leer het gebouw kennen!

 • Op 6, 13, 20 en 27 november kun je kennismaken met één van de onderstaande DOE-middagen. Elke middag zal er een selectie van onderstaande DOE-middagen georganiseerd worden. De exacte indeling wordt bekend gemaakt op woensdag 9 oktober.
  • Techno
  • Archeologie (voor vwo-leerlingen)
  • Talen
  • Sport
  • Kunst
  • Geschiedenis (voor vwo-leerlingen)
  • Muziek

De exacte indeling van de DOE-middagen wordt bekend gemaakt op woensdag 9 oktober 2019 om 08.00 uur.

Hoe laat:             alle dagen zijn van 14.30 tot 16.30 uur
Waar:                   Christelijk Lyceum, Jachtlaan 108 (ingang aan de Vliegerlaan)
Voor wie:            alle kinderen in groep 8


Let op:
de inschrijving start op woensdag 9 oktober 2019 om 08.00 uur.
Vanaf dat moment kun je je dus aanmelden voor een DOE-dag op deze pagina.