Activiteiten Deelraad Overgangsnormen en PTA Studiekeuze Verlof

September

02-09-2019 Start nieuwe schooljaar
02-09-2019 Introductie mavo 3 (geen lessen)
02-09-2019 Introductie brugklassen (geen lessen)
03-09-2019 Introductie havo 4 en vwo 4 (geen lessen)
04-09-2019 t/m 05-09-19 Schoolfotograaf
10-09-2019 19.00u Ouderavond m1a, b1c, b1d, b1e, b1f
10-09-2019 19.45u Ouderavond h1a, h1b, h1c, a1a, g1a, h2c, h2d
12-09-2019 19.30u Ouderavond mavo 2 en 3
15-09-2019 19.30u Ouderavond vwo 2 en vwo 3
16-09-2019 19.00u Ouderavond mavo 4
18-09-2019 t/m 20-09-19 Kennismakingsdagen brugklassen
20-09-2019 19.00u Brugklasfeest
23-09-2019 t/m 27-09-19 Reisweek Parijs mavo 4
24-09-2019 19.30u Ouderavond havo 4 en vwo 4
26-09-2019 Oogstfeest tweede klassen (hele dag geen lessen)
26-09-2019 12.00u Paper art mavo 3 - CODA

Oktober

07-10-2019 Studiedag (alle leerlingen vrij)
07-10-2019 t/m 08-10-19 18.00u PO-VO avond
10-10-2019 14.00u Audities muziekavond
15-10-2019 t/m 17-10-19 40-minutenrooster
16-10-2019 19.00u Ouderavond havo 2 en havo 3
16-10-2019 19.45u Ouderavond havo 5 en vwo 6
21-10-2019 t/m 25-10-19 Herfstvakantie
31-10-2019 15.05u Inhalen toetsen SE2 mavo 4

November

01-11-2019 t/m 08-11-19 Toetsperiode 1 havo 4 en 5 en vwo 4, 5 en 6
06-11-2019 14.30-16.30u DOE-middag voor groep 8
11-11-2019 Start periode 2 voor de bovenbouw
11-11-2019 Start SE3 mavo 4
11-11-2019 t/m 15-11-19 Topweek (deze week geen reguliere lessen)
11-11-2019 Schrijver in de klas voor alle brugklassen
11-11-2019 Skidag Neuss mavo 3 en havo 3
11-11-2019 Synagogebezoek (ochtend) vwo 3
11-11-2019 Scholenfestival in Gigant voor havo 4 en vwo 4
12-11-2019 Voorstelling 'Spijt' op school voor alle brugklassen
12-11-2019 Voorstelling 'Grenzeloos' op school voor mavo 3
12-11-2019 Excursie naar Verzetsmuseum Amsterdam klas g3a, a3a en a3c
12-11-2019 12.30-15.30u Film 'Massa' voor havo 4 en vwo 4 leerlingen met kunst
13-11-2019 14.30-16.30u DOE-middag voor groep 8
13-11-2019 Excursie Bèta+ klas 1 naar Nemo en Artis
13-11-2019 Excursie naar Verzetsmuseum Amsterdam klas a3b en a3d
13-11-2019 Excursie naar Rijksmuseum Amsterdam voor leerlingen van h5, v5 en v6 met kunst
13-11-2019 Synagogebezoek (ochtend) havo 3
13-11-2019 Excursie museum More Gorssel/stadswandeling Deventer voor mavo 4 leerlingen met kunst
14-11-2019 Excursie naar Kamp Amersfoort havo 3
14-11-2019 Skidag Neuss vwo 3
15-11-2019 Bovenbouwfeest, loc. De Professor (binnenstad Apeldoorn)
15-11-2019 Synagogebezoek (ochtend) mavo 3
15-11-2019 Excursie naar Keulen vwo 4 leerlingen met Duits
15-11-2019 Excursie Bèta+ klas 2 Enexis Zwolle
15-11-2019 Excursie IJssellinie havo 5 en vwo 6 leerlingen met geschiedenis
20-11-2019 14.30-16.30u DOE-middag voor groep 8
20-11-2019 15.05u Inhalen toetsen mavo 3
20-11-2019 19.00u Klankbordbijeenkomst ouders
21-11-2019 08.10u Anglia examen bovenbouw
22-11-2019 19.30u Muziekavond
27-11-2019 14.30-16.30u DOE-middag voor groep 8
28-11-2019 Start SE1 mavo 3

December

02-12-2019 t/m 04-12-19 40-minuten rooster
03-12-2019 19.00u Ouderavond havo 1 - formatief evalueren
04-12-2019 19.30u Informatieavond vwo 5
05-12-2019 13.10u Sinterklaas activiteit onderbouw
06-12-2019 Rapport onderbouw uit
12-12-2019 Lerarenspreekavond bovenbouw
16-12-2019 Sportdag klas 2
16-12-2019 Lerarenspreekavond onderbouw
17-12-2019 Voor 23.00u inleveren profielwerkstuk havo 5 en vwo 6
17-12-2019 Sportdag klas 3
17-12-2019 t/m 18-12-19 WON-dagen vwo 5
18-12-2019 Sportdag klas 1
19-12-2019 t/m 20-12-19 Kerstactiviteit (geen lessen)

Januari

06-01-2020 Leerlingen 1e en 2e u vrij
13-01-2020 19.00u Profielkeuzeavond havo 3
14-01-2020 19.30u Profielkeuzeavond vwo 3
15-01-2020 19.00u Presentatieavond profielwerkstukken
16-01-2020 15.05u Inhalen toetsen mavo 4
20-01-2020 HAN-profieldag havo 3
20-01-2020 t/m 29-01-20 Toetsweek SE3 mavo 4
22-01-2020 Open Dag van 14.00-16.30u en van 18.30-20.30u
23-01-2020 Vanaf het 7e lesuur facultatieve lessen bovenbouw havo 4 en 5 en vwo 4, 5 en 6
24-01-2020 t/m 31-01-20 Toetsperiode 2 havo 4 en 5 en vwo 4, 5 en 6
30-01-2020 19.00u Ouderavond vakkenpakketkeuze mavo 2 en 3
31-01-2020 19.30u Onderbouwfeest in de aula

Februari

03-02-2020 Start periode 3
03-02-2020 Start SE4 mavo 4
03-02-2020 19.30u Informatieavond voor groep 8 ouders en leerlingen
04-02-2020 19.30u Informatieavond overstap van mavo 4 naar havo 4
05-02-2020 18.30u Bezoek voorstelling Repelsteeltje, Ro Theater in Orpheus Kunstklas 1
10-02-2020 19.30u Presentatieavond 1 Kunstklas 1
12-02-2020 19.30u Beroepenmarkt (MBO) voor mavo 3 en 4. Plaats: Zwitsalterrein
13-02-2020 15.00u Audities muziekavond 2
13-02-2020 19.30u Beroepenmarkt (HBO en WO) verplicht voor havo 4 (h5, v5, v6 ook welkom). Plaats: Zwitsalterrein
17-02-2020 19.00u Beroepenavond verplicht voor alle derde klassen
17-02-2020 21.00u Bovenbouwfeest
18-02-2020 Studiedag; alle leerlingen vrij
19-02-2020 19.30u Infoavond reisweek. Start bijeenkomst groep Barcelona 18.30u
24-02-2020 t/m 28-02-20 Voorjaarsvakantie

Maart

03-03-2020 Lerarenspreekavond bovenbouw
06-03-2020 19.30u Muziekavond 2
09-03-2020 t/m 13-03-20 Reisweek havo 4 en vwo 5
10-03-2020 OpZicht (meeloopdag MBO) verplicht voor mavo 3
10-03-2020 Inhalen tussentoetsen H5 en V6 (7e en 8e) (moment 2)
12-03-2020 15.05u Inhalen toetsen mavo 3
17-03-2020 19.30u Klankbordbijeenkomst voor ouders
18-03-2020 19.00u Bezoek musical 'Annie' in Orpheus Kunstklas 2
19-03-2020 Kangoeroewedstrijd brugklas (3e en 4e uur)
20-03-2020 Bezoek Radboud universiteit vwo 4 (tijden volgen nog)
20-03-2020 t/m 27-03-20 Toetsperiode 1 vwo 3
20-03-2020 t/m 27-03-20 Toetsperiode 3 havo 5 en vwo 6
23-03-2020 Start periode 3 onderbouw
26-03-2020 15.05u Inhalen toetsen mavo 4
30-03-2020 t/m 31-03-20 40-minuten rooster
31-03-2020 19.00u Kijkavond ouders expo Kunst havo 5 en vwo 6

April

01-04-2020 t/m 09-04-20 Toetsweek SE4 mavo 4
01-04-2020 t/m 08-04-20 Toetsperiode 1 havo 3
01-04-2020 t/m 08-04-20 Toetsperiode 3 havo 4, vwo 4 en vwo 5
03-04-2020 t/m 05-04-20 Opgave herkansingen TP1/TP2/TP3 H5 en V6 in Magister
06-04-2020 t/m 08-04-20 Examentraining havo 5 en vwo 6
06-04-2020 Rapport onderbouw uit (m.u.v. havo 3)
09-04-2020 13.00u Paaslunch
09-04-2020 8.10u Anglia examen onderbouw
09-04-2020 Herkansingen TP1/TP2/TP3 H5 en V6
10-04-2020 Goede Vrijdag; studiedag (alle leerlingen vrij)
13-04-2020 Tweede paasdag
14-04-2020 t/m 20-04-20 Proefexamens mavo 4
14-04-2020 t/m 17-04-20 Topweek 2 (wel reguliere lessen)
14-04-2020 t/m 15-04-20 Examentraining havo 5 en vwo 6
14-04-2020 Excursie Geofort (m1a, b1c, b1d, b1e, b1f)
14-04-2020 t/m 16-04-20 Project Kunst en Wetenschap voor gymnasium 3
14-04-2020 Stadswandeling alle 2e klassen
14-04-2020 Lerarenspreekavond onderbouw (m.u.v. havo 3)
14-04-2020 Start periode 4 bovenbouw + havo 3
15-04-2020 Excursie Geofort (h1a, h1b, h1c, a1a, g1a)
15-04-2020 Film mavo 3
15-04-2020 Workshops Oosterse vechtkunsten vwo 4
15-04-2020 Voorstelling kunstklas 2
15-04-2020 Vanaf 18.30u Presentatieavond voor ouders Kunstklas 2
16-04-2020 t/m 17-04-20 Proefexamens havo 5 en vwo 6
17-04-2020 Excursie Kröller Müller havo 4 en vwo 4 leerlingen met kunst
17-04-2020 Excursie IJssellinie mavo 3 leerlingen met geschiedenis
17-04-2020 Fietsexcursie vwo 3
20-04-2020 Rapport havo 3 uit
20-04-2020 Sportdag klas 2
20-04-2020 08.10u Uitreiking SE-cijfers mavo 4/havo 5/vwo 6 + maken van examenfoto
20-04-2020 Lerarenspreekavond bovenbouw + havo 3 (Blekersweg)
22-04-2020 t/m 05-05-20 Meivakantie

Mei

06-05-2020 t/m 08-05-20 Sportklaskamp klas 3
06-05-2020 Proefexamens mavo 4/Examentraining havo 5 en vwo 6
06-05-2020 Start periode 4
07-05-2020 t/m 20-05-20 Centraal Examen tijdvak 1
13-05-2020 Fietsexcursie havo 3
13-05-2020 Sportdag brugklas
14-05-2020 Oud-leerlingen middag verplicht voor havo 4 en vwo 5
19-05-2020 t/m 26-05-20 Opgave herkansingen TP1/TP2/TP3 H4, V4 en V5 in Magister
21-05-2020 t/m 22-05-20 Hemelvaart en vrije dag
25-05-2020 19.30u Ouderavond klas 1 en 2
26-05-2020 Vóór 23.00u Inschrijven herkansingen havo 4, vwo 4 en 5

Juni

01-06-2020 Tweede Pinksterdag
02-06-2020 19.30u Gala examenleerlingen
03-06-2020 13.30u Ontvangst nieuwe brugklassers
04-06-2020 Herkansingen havo 4, vwo 4 en 5
04-06-2020 19.00u Bezoek voorstelling Grimm, Ish en Ballet in Orpheus voor kunstklas 1
05-06-2020 Finales Olympic Moves
10-06-2020 Uitslag examen eerste tijdvak
12-06-2020 19.30u Onderbouwfeest
15-06-2020 t/m 17-06-20 Centraal Examen tijdvak 2
18-06-2020 Inhalen toetsen mavo 3 en tussentoetsen havo 4, vwo 4 en 5
19-06-2020 Filmdag kunstklas 2
24-06-2020 t/m 02-07-20 SE1 mavo 3
24-06-2020 t/m 02-07-20 Toetsperiode 2 vwo 3
24-06-2020 t/m 01-07-20 Toetsperiode 1 mavo 2, havo 2, vwo 2
24-06-2020 t/m 01-07-20 Toetsperiode 4 havo 4, vwo 4 en 5
24-06-2020 t/m 01-07-20 Toetsperiode 2 havo 3
26-06-2020 Uitslag examen tweede tijdvak
29-06-2020 Herkansing mavo 3
29-06-2020 16.30u Diploma-uitreiking havo (deel 1)
30-06-2020 16.30u Diploma-uitreiking havo (deel 2)

Juli

01-07-2020 13.30u Diploma-uitreiking Anglia
01-07-2020 16.30u Diploma-uitreiking vwo
02-07-2020 t/m 03-07-20 Taaldorp klas 2
02-07-2020 Excursie Xanten/Nijmegen gymnasium 1 en 2
02-07-2020 16.30u Diploma-uitreiking mavo
03-07-2020 Voorstelling mediawijsheid klas 2
03-07-2020 9.00u Sportdag bovenbouw
06-07-2020 t/m 10-07-20 Topweek 3
06-07-2020 t/m 08-07-20 Maatschappelijke stage mavo 3
06-07-2020 t/m 08-07-20 PWS-dagen havo 4 en vwo 5
06-07-2020 Excursie Wilgenweard voor alle tweede klassen
07-07-2020 19.30u Presentatieavond voor ouders van kunstklas 1
07-07-2020 t/m 09-07-20 Project mediawijsheid klas 2
08-07-2020 Inzage toetsen TP4
09-07-2020 Sportdag klas 3
10-07-2020 Maatschappelijke stage mavo 3
10-07-2020 Overgangsvergaderingen klas 3
13-07-2020 Overgangsvergaderingen bovenbouw
14-07-2020 Overgangsvergaderingen klas 2
15-07-2020 Overgangsvergaderingen klas 1
17-07-2020 8.30u Rapport ophalen
17-07-2020 8.45u Bijeenkomst overstappers van havo 3 naar mavo 4