Hulp bij Magister

Op deze pagina vindt u meer informatie over de werking van Magister. Het Christelijk Lyceum gebruikt Magister om u op de hoogte te houden van de voortgang van uw zoon of dochter, maar u kunt zelf ook zaken regelen via Magister (op een desktop) of via de Magister-app.

Inschrijven voor de ouderavond

Zo kunt u bijvoorbeeld de inschrijving voor de ouderavond via Magister 6 (op een desktop- of laptopcomputer) of via de Magister-app doen. De Magister-app is verkrijgbaar voor iOS en Android.

Hieronder vindt u de handleidingen voor het inschrijven voor de ouderavonden in Magister.

Handleiding voor Magister 6 (desktop en laptop)

Handleiding voor de Magister-app

Vragen over Magister?

Stuur een mail naar magister@christelijklyceum.nl

Ziekmelden via Magister

U kunt uw zoon of dochter ook ziek melden via Magister. Dit kan voor de huidige dag en de dag erna. Onderstaand vindt u een handleiding waarin beschreven wordt hoe u dit kunt doen. Het filmpje uit de brief vindt u ook hiernaast. Neem ook de regels omtrent het ziek melden via Magister goed door.

Klik hier om de handleiding voor het ziek melden via de Magister-app te lezen.

Let op: hoewel in het filmpje een reden voor de ziekmelding wordt opgegeven, is dit in het kader van de AVG niet verplicht.

Ziek melden via Magister